docent030


Про що розповісти діткам


Previous Entry Share Next Entry
А вот якби...
docent030
Подейкують, що пані Кліо не любить (а може навіть і не знає) таких слів як "а ось, якби..", а від "а всьо могло бьі бьіть по другому..." вона просто впадає у дику лють. Але ж ми звичайні-пересічні і про що ми між собою теревенимо цю шановну пані не дуже цікавить. Тому і означу парочку "а що якби".
- от якби 20-21 лютого майданівці, разом із сотником Парасюком, розігнали би так звану Верховну Раду яниковського призову та провели б люстрацію (очищення) влади за допомогою сокири, то цікаво - чи були шанси зберегти керованість армією і зустріти кримських гостей нормальними набоями 7,62 та 125мм?
- чи полихнули б Донеччина з Луганщиною, якби в умовах відкритого Кримського фронту була проведена швиденька люстрація-ротація керівного складу мєнтов, общіх надзорніков та сбушек?

На всяк випадок, якщо пані Кліо якимсь-то дивним чином дізнається про цей допис, зауважу, що прошу у неї вибачення і наголошую: виставлені питання - чисто гіпотетичні. Бо так звані "помаранчеві сили" ще з далеких мирних 2000-х взагалі не мають чого сказати силовому блоку. Окрім "щаз как дам больно", "на хрєна вам зарплата взагалі, все одно нічого не робите" і "я нє понял, почему ніхто дєнєг не нєсет?".

  • 1

Відповідь: Новорічний РАДянський телеЕтер

кабы кабы кабы

  • 1
?

Log in

No account? Create an account