docent030


Про що розповісти діткам


Previous Entry Share Next Entry
Пара нотаток
docent030
1. Відголоски війни інформаційної і не тільки

Якось давно, в ті часи, коли всі боялись чі то комети, чі то кінця світу, грався я в SteelPanterMBT. Дату боїв обирав "після 2005 року". Відповідно країни, які зходились на полі бою - РФ та Україна. Тоді все було пучком - найкраще з успіхом розносило на шмаття просто хороше. Тобто Т-84 Оплот перемагав Т-72. Не без втрат звісно і не завжди з першого пострілу, але за Україну можна було повоювати.
Зараз вирішив знову пройтись по тих полях, скинути негатив так сказати. І що я бачу? Т-72 з успіхом витримує 12 влучень з Т-84 та 8 влучень з Конкурс-М, а потім з одного пострілу розносить Т-84 та знищує команди ПТКРС.
Останнє оновлення SPMBT - 30.03.2014 р.

Да, і на дату березень місяць 2014 року трикольоровий прапорець підписує як "Soviet Union", а з державних утворень на території колишнього СССРа видає лише три: вже вказаний т.зв.СовСоюз, Україну і Чечню.

2. Майдан. Рік поспіль.
Послухав трохи Світ_Наш_Руслану.  Та ж сама риторика "Ті хто дорвався до влади.. Політики - всі однакові, всі підараси..."
Перейду, мабуть, в уніатство. Бо Любомир сказав: Найпочесніша діяльність - це служіння своєму народу, своїй державі. Тобто благословляє на депутатство.

?

Log in

No account? Create an account